Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.Červen 2012

Damon - kuchař

29. června 2012 v 13:56 | Christian Bender |  Personál

 • Jméno: Damon
 • Datum narození: 7.července
 • Věk: 19 lidských, 1527 upířích
 • Hůlka: 10palců dlouhá z osikového dřeva z s jádrem dračí srdce
 • Rasa: Upír
 • Povaha: charismatiský, arogantní, nemilosrdný, silný, vytrvalý, upřímný, chytrý,
 • Vzhled: krátký hnědý vlasy, hnědé oči, bronzová pleť, celkem vysokej, krásný bílý zuby
 • Životopis: Narodil jsem se v rodině upírů, kde mamka byla člověk a otec upír ..... no a ten mě v 19 letech proměnil. Nic extra.

Silena - karmian

29. června 2012 v 13:41 | Christian Bender |  Studenti

 • Jméno: Silena
 • Datum narození: 21.7.
 • Věk: 521 doopravdy, 16 let lidských
 • Hůlka: 10 palců dlouhá z platanového dřeva s jádrem krve jednorožce
 • Rasa: siréna
 • Povaha: klamavá, svůdná, lehce zlomyslná, odvážná, statečná, vytrvalá, sebejistá, upřímná optimistická a ráda se směju
 • Vzhled: Dlouhé hnědé vlasy, velké černé oči, vysoká, hubená a ve vodě samozřejmně s ploutví :D
 • Životopis: O rodičích vím jen, že mě poslali do internátní školy, kde jsem potkala svoje dvě nejlepší kamarádky. Byly velmi oblíbené a hezké a proto jsem se divila, že se baví se mnou. Řekly mi, že mě chtějí abych se k nim přidala a že mají menší tajemství, které mi řeknou když se k nim přidám. Byla jsem zvědavá a polichocená, že si vybraly mě a souhlasila jsem. V tu chvíly ze mně chtěly udělat sirénu a taky, že jo :D. Bohužel je jednou chytyli piráti a já jsem přišla na tuhle školu, abych si našla nové přátelé.Ples

29. června 2012 v 12:34 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahoj, tak teď mi prosím všichni napište kdo může a kdo ne na ples 4.7. nebo 5.7. Podle toho se to přesune. Možná by pak šlo ještě 7.7. Tak pište, potřebuju to vědět, ale ode dneška do pondělka tu nebudu, takže to přehodnotím až se vrátím. Zatím se mějte.

Zástupce

28. června 2012 v 19:25 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahoj, od 30. do 1. nebo 2.6. tady nejsem, ale zástupce mi bude dělat Samantha. Já vím že není dospělá, ale nikoho takového tady nemáme, až na Holly, která je na mě asi naštvaná, takže to svěřím do rukou Sam, protože jí tady nejvíc věřím (no a taky ještě Cassy, ale ta jede se mnou). Nákupy před plesem budou 3.6. od 18:00 hod. Budou pod mým dohledem, ale kdybych se náhodou neukázal, tak je bude vést buďto Holly, pokuď se toho chopí, nebo Sam, ale ta není dospělá. Takže mi prosím napište, kdo by si to popřípadě vzal na starost. Díky Mrkající

Ples atd.

27. června 2012 v 21:02 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahoj. Mám tady pár dalších iformací.
Tak za 1. Ples - Bude se konat 4.7. ve středu od 20:00 hod. Doufám že všichni můžete. Jestli ne, tak napište do komentů a já se to ještě pokusím nějak poupravit aby to všem vyhovovalo.
za 2. Chat - jak jste si jistě všimli, máme zase ten starý chat. Chtěl bych moc poděkovat Die a Artemis.
za 3. Školní noviny - Bude je dál psát Dia, tedy pokuď chce. Samozřejmě kdo chce, může se k ní přidat.
za 4. Pořád máme málo kluků, takže jestli máte nějaké kamarády, tak jim řekněte, ať holky nejsou na ocet.
za 5. Školní výlet se NEruší! Někdy v srpnu pojedeme na Jamajku. Termín si ještě promyslím.
To je prozatím všechno. Jestli má někdo nějaké dotazy nebo připomínky, tak pište.

Nový ředitel

27. června 2012 v 19:31 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahoj, ředitelka Rosemary odstupuje, takže nový ředitel jsem já. Budu se snažit dát to všechno nějak dohromady. Už zase přijímáme dívky. To je asi jediná změna. Asi budu potřebovat pomoct, Dio. Jestli by ti to nevadilo, tak se mi pak ozvi. To je asi všechno.

Konec

27. června 2012 v 18:37 | Rosemary Corwell
Ano. Je konec! Já mám dost malou dušičku a ona vážně ni nevydrží, takže když se mi dneska odhlásily 4 lidé a včera 2. Tohle mě přesvědčilo. Nebudu to tu mazat, protože jsem si s tím dala až příliš velkou práci. Takže vám můžu říct je zbohem a mějte se hezky.

Očekávené oznámení

27. června 2012 v 16:44 | Rosemary Corwell |  Školní noviny
Takže. Po uvážení všech pro a proti bych vám chtěla zdělit, že pravidlo Zákaz milostného Vztahu Učitel x Žák se ....

Čtvrté vydání

26. června 2012 v 21:09 | Dia Darkness de Dionýsos |  Školní noviny
Zdar lidi a tvorové všech ras!
Další vydání školních novin... dnes tu pro vás mam špatnou zprávu, ale více těch dobrejch a ředitelka pro vás má pár slov!

Začneme opět výletem...
Pod dlouhém rozhodování se usoudilo, že se pojede do Queenlandu v Austrálii, nakonec se ale pod posledním slovem pana profesora Christiana náš cíl změnil na Jamajku. To je tajemnství, kteří se někteří snažili marně zjistit. Naštěstí ředitelka je schopná držet slovo a nechala vás mě napínat až do večera. Ikdyž si to možná někdo mohl už přečíst. Lidi, balte si plavky!

Další tu máme špatnout zprávu, někteří, konkrétně dva lidé, se odhlásili ze školy, že je to tu nebavilo, my si z toho ale nebudeme dělat hlavu a přizveme sem co nejvíce přátel a začneme s novou komunitou, že?
Jeden z nic byl i doktor, místo něho ale nastoupila půvabná slečna Holly, kterou prý bude hodně často navštěvovat zaměstnanec naší školy a tak jej nerušte při soukromí! (Omlouvám se slečno Holly, pane profesore...)

A jsou tu další úžasné věci, někteří o nich už vědi, ale já to sem napíšu. Stručně to tu napíši, pak ale ředitelka bude mít něco podobného ve svém projevu.
V pátek 29. června se koná večírek! Chlapy zvou Ženy a ženy bez doprovodu ocet! Teda podle dnešního chat roomu. Sice se díky večírku přihlásilo několik kluků, ale holek je tu stejně více a proto někteří přistoupili k zoufalému kroku → převléknou se za kluka! Ano! ředitelka je jedna z nich a my se můžeme těšit na masku v podobě zbrojnoše krále Artura! Kdo přistoupí na takový střeštěný plán opravdu nevím,... Tak děvčata, kdo podpoří ředitelku?
Nemáte vhodné oblečení? Nevadí! Den před večírkem se jde na dámskou jízdu do obchodů!

Vítání Nováčku:
Žáci:
- Rosette Malik - Firefly (včerejší přijatá, omlouvám se, ale nemohu přepisovat již hotový tisk)
- Drake Sparchs - Karmian

Výkec Tvorů:
- Rosemary Corwell

Tímto bych chtěla přivítat všechny přijaté studenty a popřát jim hodně štěstí tady u nás. Také bych chtěla velmi poděkovat Die Darkness de Dionýsos. Ty víš za co. Dále také děkuji profesorovi Christianovi Benderovi za přijeté místa mého zástupce.

Jako přivítání všech jsem se rozhodla, že v pátek 29. června se ve velkém sále uskuteční přivítací večírek. Přijďte slušně oblečeni a holky si můžou zajet 28. června do města na nákupy. Samozřejmě pod mým dohledem. Jediné co bych k tomu chtěla říct, že večírek se uskuteční v 20.00 hodin a je to pánská volenka, takže holky přeji vám hodně štěstí. Když vás jeden z našich mužů nepozve, tak nebuďte smutné. Tančit můžete i sami se sebou. Ostatně já to vidím, že tam budu také bez doprovodu.

Zástupce školních Novin
1. Ročník
Dia Darkness de Dionýsos

Třetí vydání

25. června 2012 v 21:29 | Dia Darkness de Dionýsos |  Školní noviny
Vítám vás u dalšího vydáí školních novin.
Opět tu přivítáme nové žáky, dokonce i profesorku, nastolíme řád a vzhled školních novin, vypustíme z úst pár osobních slov, popovídáme si o výletě, nezůstaneme jen u totohodleho, máme tu pro vás skrytou novinku!

Začneme řádem a vzhledem školních novin.
Jelikož jsou zkoro každý den odsouhlaseny příchody nových žáků, stane se z toho každovydejní záležitost. Rozhodla jsem se, že na začátku školních novin bude vždy to nejdůležitější, aby ti, kteří nemají čtení v lásce, si přečetli začátek a zbytek už nemuseli. Vítání nových studentů a profesorů bude předposledním tématem v novinách. Poslední bude tzv: 'Výkec Tvorů', do kterého můžete zapisovat své události, slova, která chcete všem zdělit, a vše, co vás napadne. Třeba i pokud máte nějakou myšlenku na zlepšení školy a potřebovali by jste pomoc pro přemluvení ředitelky. Vše je vítáno!
Co se toho týče, zkusím navrhnout ředitelce (Nebo spíše, až si přečte noviny), aby v 'Postorách školních novin' zavedla dotazník na toto téma, kde by jste zapsali například: 'Výkec Tvorů - (Jméno) - (Text)' a já bych to pak dala do nového vydání.

Další na řadě je výlet.
Já osobně jsem ráda, že ředitelka nezapoměla na tvory, kteří se namají kam vrátit. Třeba jakože žijí už dlouho, nebo byli vyhoštěni. Ne všichni tu však takový jsou, třeba lidé. Někteří sice taky radši zůstanou na škole, ale přecejen někdo někde má někoho, koho chce navštívit. No, ale pro ty ostatní se pořádá výlet! Měli jsme si za úkol vybrat místo. Většina hlasovala pro pláž, ocitl se tam i nápad na nákupy. Myslím, že kdyby jsme jeli na pláž, vyhovovalo by to. Někteří by si zalezly pod slunečník, někteří do vody, do obchodů a něktří do potápěckého vybavení, nebo i bez, a potápěli se v korálových útesech, jak již také bylo psáno v předešlém článku o výletě.
Zatím se ale neozval žádný mužský hlas, proto jménem školy vyzývám, aby se i oni podělili o svůj názor.

Skrytá Novinka!
Bylo mi řečeno, že se na škole zřídí studentská rada. Studentská rada má za úkol pomáhat žákům a hlavně ulehčovat práci ředitelce a zástupce ředitelky. Pořádá různé akce, samozdřejmě s povolením nejvyšší osoby, a ohlíží na ně. Mam dojem, že do pár volných míst se přihlásí více lidi. Myslím, že se asi bude hlasovat. No, více o tomto nevím. Fakt mi to bylo řečeno jen přes druhé ucho.

Vítání Nováčků:
Žáci:
- Alex Leroy - Magical
- Aurora Godness - Dragon
- Samantha Steawansonová - Firefly
- Hope Emma Perezová - Dragon
Profesoři:
- Holly Clark - Kouzlení
-Christian Bender - Lektvary a Tělocvik - Zástupce ředitelky

Výkec Tvorů
Tak, aby to tu nestálo, začnu... Tento text tady víc už nevidíte, příště už tu budou pouze vaše texty!

Dia Darkness de Dionýsos:
Fakt nevím, jak to napsat, ale omlouvám se panu profesorovi Christianovi. Nedivte se pane profesore, ale jinak by byla na mě ředitelka naštvaná a u ní jediné to vážně nechci. Slíbila jsem jí, že budu hodná - spíše se pokusím být hodnější, ale za tamto 'oslovení' ve tvaru modrého skřítka fakt nejsem ráda, že tohle dělám. Pro vysvětlení, ráda 'testuji' nově příchozí lidi, jestli snesou mé chování, víte? No to je jedno, vážně se omlouvám.

Zástupce školních Novin
1. Ročník
Dia Darkness de Dionýsos