Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.Čtvrté vydání

26. června 2012 v 21:09 | Dia Darkness de Dionýsos |  Školní noviny
Zdar lidi a tvorové všech ras!
Další vydání školních novin... dnes tu pro vás mam špatnou zprávu, ale více těch dobrejch a ředitelka pro vás má pár slov!

Začneme opět výletem...
Pod dlouhém rozhodování se usoudilo, že se pojede do Queenlandu v Austrálii, nakonec se ale pod posledním slovem pana profesora Christiana náš cíl změnil na Jamajku. To je tajemnství, kteří se někteří snažili marně zjistit. Naštěstí ředitelka je schopná držet slovo a nechala vás mě napínat až do večera. Ikdyž si to možná někdo mohl už přečíst. Lidi, balte si plavky!

Další tu máme špatnout zprávu, někteří, konkrétně dva lidé, se odhlásili ze školy, že je to tu nebavilo, my si z toho ale nebudeme dělat hlavu a přizveme sem co nejvíce přátel a začneme s novou komunitou, že?
Jeden z nic byl i doktor, místo něho ale nastoupila půvabná slečna Holly, kterou prý bude hodně často navštěvovat zaměstnanec naší školy a tak jej nerušte při soukromí! (Omlouvám se slečno Holly, pane profesore...)

A jsou tu další úžasné věci, někteří o nich už vědi, ale já to sem napíšu. Stručně to tu napíši, pak ale ředitelka bude mít něco podobného ve svém projevu.
V pátek 29. června se koná večírek! Chlapy zvou Ženy a ženy bez doprovodu ocet! Teda podle dnešního chat roomu. Sice se díky večírku přihlásilo několik kluků, ale holek je tu stejně více a proto někteří přistoupili k zoufalému kroku → převléknou se za kluka! Ano! ředitelka je jedna z nich a my se můžeme těšit na masku v podobě zbrojnoše krále Artura! Kdo přistoupí na takový střeštěný plán opravdu nevím,... Tak děvčata, kdo podpoří ředitelku?
Nemáte vhodné oblečení? Nevadí! Den před večírkem se jde na dámskou jízdu do obchodů!

Vítání Nováčku:
Žáci:
- Rosette Malik - Firefly (včerejší přijatá, omlouvám se, ale nemohu přepisovat již hotový tisk)
- Drake Sparchs - Karmian

Výkec Tvorů:
- Rosemary Corwell

Tímto bych chtěla přivítat všechny přijaté studenty a popřát jim hodně štěstí tady u nás. Také bych chtěla velmi poděkovat Die Darkness de Dionýsos. Ty víš za co. Dále také děkuji profesorovi Christianovi Benderovi za přijeté místa mého zástupce.

Jako přivítání všech jsem se rozhodla, že v pátek 29. června se ve velkém sále uskuteční přivítací večírek. Přijďte slušně oblečeni a holky si můžou zajet 28. června do města na nákupy. Samozřejmě pod mým dohledem. Jediné co bych k tomu chtěla říct, že večírek se uskuteční v 20.00 hodin a je to pánská volenka, takže holky přeji vám hodně štěstí. Když vás jeden z našich mužů nepozve, tak nebuďte smutné. Tančit můžete i sami se sebou. Ostatně já to vidím, že tam budu také bez doprovodu.

Zástupce školních Novin
1. Ročník
Dia Darkness de Dionýsos
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama