Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.Dia Darkness de Dionýsos - Karmian

6. června 2012 v 14:31 | Rosemary Corwell |  Studenti

 • Jméno: Dia Darkness de Dionýsos
 • Datum Narození: 4. května
 • Věk: 458 Upířích let a 15 Lidských let
 • Hůlka:
  - Délka: 14 Palců
  - Materiál: Ebenové Dřevo
  - Jádro: Modrý Diamant obalený v Popelu Černého Draka
 • Rasa: Upír
 • Povaha:
  - Při Dobré Náladě: Trvdohlavá, Praštěná, Moc Nemluvící, Ironická, Trochu Srandovní, Nemotorná, Klidná,...
  - Při Špatné Náladě: Tvrdohlavá, Zlá, Bezcitná, Chladná, Nespolečenská, Opovrhující, Moc Nemluvící, Samotářská, Ironická,Klidná,...
  - Při dobré náladě ji dokážete hned na oko rozeznat od špatné nálady. Při špatné náladě má tmavší oči, při dobré náladě má naopak světlejší oči a tvář zdobí zákeřný úsměv. Dobrá nálada u ní znamené spíše provokování ostatních, než bavení se s nima o záživných věcech.
 • Popis: Dívka, na svůj věk celkem malé postavy, něco okolo 155 centimetrů. Většinou bývá o půl hlavy menší než ostatní, v davu jí však nejde přehlédnout. Je velmi klidná a její oči svítí překráně modrou barvou moře a oblohy zároveň. Avšak její oči zdobí žlutý kroušek asi 1 milimetr široký vzdálený asi 2 milimetry od papenky. Spozorovat ho můžete při blýzké vzálenosti a při stažení panenek, takže při světle, při které ji ale uvidíte se mračit. Světlo není její oblíbenou stránkou. Má radši tmu, na světle se cítí nesvá a nedělá jí to dobře na oči. Oči jsou lemovány dlouhými černými řasami už od přírody a tudíš nepoužívá řasenku.
  Její tvář zdobí dlouhé modré vlasy, kdy v zimě jsou tmavě modré a v létě jsou světle modré s ještě světlejšími konečky. Většinou má ofinu přes levé oko a rozpuštěné vlasy, které sahají až pod zadek, ale pokud pracuje nebo prostě jen potřebuje, tak si na vlasech uváže uzel a vytvoří si culíka bez gumičky.
  Její pleť je světlejší než ostatních, ale k čistě bílé barvě jej přirovnat také nemůžete.... Je to hodně světlá béžová barva pleti.
  Pokud se na vás tato dívka usměje, můžete spatřit její dva, tak akorát velké, špičáky a její úsměv může znamenat váš konec. Nechápe lidským citům a proto se při zabíjení ostatních usmívá, no a také zdůvodu její spokojenosti...
 • Životopis: Dia byla dcera velmi váženého člověka. Její matka umřela při porodu a její otec zemřel, když jí byl jeden rok. Když se rozneslo, že mají nástupce, pár lidí podniklo atentát a Dia zůstala sama. Nezabili ji, ale její rodinu. Vlastně pouze otce a sluhy s ochrankou, co se jim postavili do cesty. Dia byla zachráněna jen díky jednomu staršímu sluhovi, jenž v jejich domě pracoval již dlouhá léta a odnesl jí daleko od domu. Celou cestu utíkal s ní v náruči, ale přecejen je po cestě lesem přepadli. Ne však ti, kteří jí měli za úkol zabít, ale dvojice upírů.
  Starý sluha byl též upír a proto, když ho jeden z tech dvou kousnul, zemřel. Následně se dostala řada i na Diu. Jako malá si kvůli tomu musela projít peklem, ještě když jí tam nechali. Nebyla tam dlouho, za nedlouho jí její křik prozradil a našla jí smečka vlků. První jí chtěli sežrat, ale syn Alfa Vlka rozhodl, že se o ní postarají. Sluha už byl mrtev a zatímco Diu odnášel syn Alfa Vlka do jeskyně, ostatní sluhu roztrhali na kousky.
  Žila tam 12 let, to jí bylo 13, když na smečku zaútočili lovci. Dia byla s menší skupinkou lovit, vrátili se zrovna na poslední chvíli, kdy žili poslední tři vlci. Hned se vrhla na lovce a zabila je, to bylo poprvé, co ochutnala lidskou krev.
  Se zbívajícími vlky odešla pryč... Nešli však dlouho, 4 dni, a znovu je někdo napadl, tentokrát to byli upíři. Bylo jich celkem dost. Diu dva drželi a nutili jí dívat se, jak zabíjejí zbytek vlků. Pak jí odtáhli do dalekého hradu, kde jí řekli, že je to škola pro bytosti, jako je ona.
  Tak se Dia ocitla tady na Škole.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama