Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.Druhé vydání

24. června 2012 v 18:58 | Dia Darkness de Dionýsos |  Školní noviny
Opět vás zdravím.
Pro nové žáky se tedy představím. Zapoměla jsem v Prvním Vydání. Jmenuji se Dia Darkness de Dionýsos, stačí mi říkat Dia. Jsem zástupce Školních Novin a co se týče mě, naleznete v mém profilu.

Dnes tu máme více témat. Začneme vítaním nového žáka, přes úplňky toho roku a zákonů, co se týče přeměn, až po ředitelčinu hůku.

Ano, přihlásil se nový žák a naše škola se začíná rozrůstat. Takže jako zástupce školních novin tu vítám: Makita De mesi, která, sice nevím, kdy podávala přihlášku, ale byla dnes přijata. Jako první na této škole jí v testu vyšla kolej 'Dragon' a tak doufám, že k nám přibudou další podobní tvorové, jako je ona a kolej 'Dragon' nezůstane pouze s jedním členem.

Jako další tu máme seznam úplňků. Každý tvor na této škole, v tento den a čas, musí být ve svém pokoji a soustředit se na přeměnu. Týká se to tedy pouze Vlkodlaků, ale ostatní pro své bezpečí musí být také uvnitř. Vlkodlaci se musí soustředit na přeměnu a snažit se nevyvádět a nezdemolovat celou školu. Pokud se tak stane, ředitelka Rosemary vás prý někam zavře na neurčitou dobu.
Citace ředitelky: "Doufám, že budete respektovat nové nařízení, které zní: O úplňků je každý povinen být ve svých pokojích."
Seznam úplňků pro tento rok:
- 3.7.2012
- 2.8.2012
- 31.8.2012
- 30.9.2012
- 29.10.2012
- 28.11.2012
- 28.12.2012

Ředitelčina hůlka:
Ach ano ředitelko. Mam pro vás vaší hůku. Všechny byli prozatím klidné, všechny až na dvě. Nevím, jaká z nich je pro vás, ale jedna být musí. Jedna vaše a jedna pro někoho dalšího. Je možné, že ta druhá bude pro někoho ze školy, kdo si zatím nevybral a nebo máme v okolí školy nějakého tvora. Proto si na výletech ven dávejte pozor.
Jedna hůlka je:
- 8 Palců dlouhá
- Dřevo ze Sakury
- Jádro z měsíčního krišťálu
Druhá hůlka je:
- 5 Palců dlouhá
- Třešňové Dřevo
- Jádro z Pera Fénixe
Hůlky dám do ředitelny. Kdo zatím nemá svojí hůku, nechť ať tam přijde, tam zjistí, jestli je pro něj nebo ne. První však ať si vybere ředitelka.

Teď bych vám chtěla představit novinku. Ve škole máme Chatovací Místnost, najdete jí ZDE.


Zástupce Školních Novin
1. Ročník
Dia Darknes de Dionýsos
 


Komentáře

1 Rosemary | 24. června 2012 v 19:01 | Reagovat

No myslím, že já už mám vybráno. Děkuji ti mnohokrát Dio. *usměje se*

2 Dia Darkness de Dionýsos | E-mail | Web | 24. června 2012 v 19:11 | Reagovat

[1]: Nuda dělá divy... *Nic víc neřekne*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama