Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.Červenec 2012

Členi studentské rady

31. července 2012 v 11:43
Tak Hlavním členem studenské rady se stala Artemis Royal. Gratulujeme! Teď přišli na řadu ostatní čtyři členové. Opět platí to co u hlavního člena, ale tentokrát budou koleje hlasovat kdo je bude zastupovat a proto prosím piště komentáře takto:

Jméno: Annie Wágner - Firefly
Komentář: Já hlasuji pro Alexe Dienského z Fireflyu

Toto hlasování tu bude do té doby, než nebude aspoň u každé koleje jeden zástupce napsaný.

Hlavní člen studentské rady

29. července 2012 v 21:24
Zdravím všechny tvory všeho věku!
Naše škola potřebuje studentskou radu, která se bude skládat z 5 studentů. Čtyři studenti, každý z jedné koleje budou vybráni členy své koleje a budou ji zastupovat. Pátý člen rady bude zvolen studenty i personálem a ředitelem. Pokud se v hlasování neshodnou, tak se hlasuje ještě jednou, ale již mezi dvěma vybranými studenty. Hlavní člen bude zastupovat všechny studenty, bude poslouchat jejich nápady a bude je zkoušet realizovat. Tento student bude zastupovat Pana ředitele v době jeho nepřítomnosti, ale jenom v případě, kdy on nepověří někoho jiného. Bude pomáhat s akcemi školy (Dovolená, ples, výlety, zábavy, ...) Musíte mu důvěřovat, tak že šťastnou volbu.


Nikdo nesmí hlasovat pro sebe a pod jiným jménem. Takže hlasujte koho chcete! Hlas lidu zvítězí!

(Jména navrhovaných pište do komentářů. Hlasování trvá do zítřejšího večera.)

Hlavním členem studentské rady se stává Artemis Royal


Elisabeth Deasn - Dragon

29. července 2012 v 20:07 Studenti
 • Jméno: Elisabeth Deasn
 • Datum narození: 20.2.
 • Věk: 17 let
 • Hůlka:
- Délka - 12 palců
- Dřevo - cesmín
- Jádro - pero z křídla aděla
 • Rasa: Člověk
 • Povaha: Občas je společenská a občas až příliš uzavřená. Ale rozhodně se nebojí seznámení s někým novým. Když je nejistá, nebo v trapné situaci (do kterých se dostává poměrně často) kouše si spodní ret. Má velké sklony k přehánění a nedodržování pravidel. Je nešikovná a často zakopává. Často bývá tak trochu mimo.
 • Vzhled: Je hubená a má dost bledou pleť. Vlasy, barví na modrou barvu má dlouhé něco pod ramena. Má krásný úsměv, který vzhledem ke svojí optimistické povaze ráda ukazuje. Mý velké zelenohnědé oči, které si vždy líčí černou tužkou, řasenkou a černými stíny. V nose má piersing.

 • Životopis: Co říct. Měla klidné dětsví s oběma rodiči. Čarodějka byla jen její matka a její otec o tom nevěděl. Naštěstí pro ni její otec často cestoval, takže matka ji a její schopnosti nemusela držet stranou tak složitě. Takže když přišlo na řadu Elisabethino vzdělání vymysleli si historku o umělecké škole...

6. vydání

27. července 2012 v 13:46 Školní noviny
Ahojte tvorové všeho druhu a věku!
Dovolte abych se představila, protože nejsem ta kterou čekáte, ale její "ďábelské dvojče" Artemis Royal. Proč píšu noviny? No asi proto, že se mi chce a že se nudím, takže dneska budou noviny se mnou.

Jako první tu máme novinku, kterou ví jen ti co byli na chatu. Uniformy! Čí to byl nápad? Napadlo to Diu a já jsem je sestavila a přebarvila, takže snad se Vám líbí a kdo je neviděl, tak se může jít juknout na chat, ale brzy asi přijde článek s nimi pokud budou samozřejmě schváleny naším milovaným panem ředitelem.

Pak tu máme taky jednu aktualitku díky mé maličkosti. Na nádvoří si otevřu obchod s doplňkama, takže si tam hlavně holky budou moc chodit kupovat náramky, náušnice, náhrdelníky, odznáčky a tak dále, abyste si mohli ozdobit uniformy (jestli budou). Řekla bych, že tohle asi ocení holky z Dragonu. (Já tak hlavně vydělám peníze).

Třetí novinka! Výlet do zábavního parku se ruší! Proč? Protože bylo usouděno, že bychom se tam nudili. Jenom bychom psali komentáře pod danou atrakci a nic víc. Navíc by to bylo hodně práce, takže se leda tak dočkáte jediného článku alá dělejte si co chcete.

Pro některé asi jejich spása. Po 14 dnech by měla konečně dojet naše skupinka a s ní i Náš pan ředitel, takže se budou všechny registrace vyřizovat. (ti chytřejší co napsali na chat (2 osoby) jsou už zveřejněny). Bude tu opět živo a ne ta mrtvolná atmosféra, která mi vadí.

Menší problém! Na školu přišla dozorkyně a když se rozjede, tak je ostrá. Už i strhávala body, ale přemluvila jsem ji, takže je to v pohodě. Jen takové menší upozornění, jestli nechcete aby vaše kolej přišla o body, tak neničte školní majetek, nemluvte vulgárně, nebijte své spolužáky, nechoďte v noci za hranice školy a další věci co jsou proti Školnímu řádu (já si srandu nedělám).

Ráda bych připomněla všem co jsem dělala šaty, že pořád čekám na splnění slibu (přece si nemyslíte, že jsem přestala být zlá). Pak dále kdo by chtěl udělat podobný obrázek, tak pořád dělám. (Ale pohla bych si, protože licenční kódy mi nebudou fungovat do nekonečna)

Teď předávám slovo Dii jestli chce něco dodat, dopsat, prostě cokoliv, protože mně už došli všechny nápady. Tak Dio do toho!


1. Ročník - Karmian
Artemis Royal


Dneska toho nemusím psát hodně... Díky Artemis.... No, ale napíšu jednu věc:
Vítám tu srandu! Teda až zítra, nebo až v neděli, podle toho kdy přijde ta skupinka z Chomáče na chat....

Dobře, napíšu trochu více věci... Artemis se zapoměla zmínit, že její Mega Projekt už je hotov... Ano, máme OC na světě ^^

CO dalšího? Už nic, nemam co dodat- =)

Vítání Nováčků...
Žáci:
- Elysia Elorien z Magical


Šéf-Redaktorka Školních Novin
1. Ročník - Karmian
Dia Darkness de Dionýsos

Elysia Elorien - Magical

22. července 2012 v 16:36 Studenti
 • Jméno:Elysia Elorien

 • Datum narození: 12.7

 • Věk: 264 upířích,16 lidských

 • Hůlka:
- Délka- 13 palců
- Dřevo- vrba
- Jádro: blána dračího srdce


 • Rasa: Upír


 • Povaha: Do hádek, které ji připadají zbytečné se nezapojuje.Své přátele vždy brání. Když se naštve, tak se neumí zastavit a dokáže slovně pourážet všechny kolem sebe.kdyby si měla dělat nejaký psychotest tak je sangvinik s kapkou cholerika. Strašně ráda čte a píše povídky, z toho důvodu má pořád u sebe černý sešit polepen vším možným. Nikdo na něho nesmí ani sáhnout. A strašně tvrdohlavá


 • Vzhled: Pleť má velmi bledou ve ,které vyniknou její černé oči jako uhel do kterých se člověk ponoří a ani neví jak. Červené vlasy ji sahají po zadek a konečky se vlní směrem nahoru. Je hubené a vysoké postavy. Většinu času má na hlavě kapuci černé mikiny, kolikrát si to ani neuvědomuje a sundá si ji až po tom co jí někdo napomene. Na zádech má jizvy z bičování

 • Životopis: Elysia je dcerou bohatého lorda, který měl tři dcery ona byla ta prostřední. Pro svého otce byla však jenom jeden obrovský problém, jelikož mu záleželo jenom na jeho pověsti. Elysia se totiž ani nestarala o to co si oni lidé myslí. Vždy ji to bylo jedno. Už jako malá se chovala jako vesnická holka a prolezla vším možným. Tehdy každý tvrdil že z toho vyroste ale nestalo se tak. Elysia jako patnáctiletá vůbec nerespektovala svého otce a otec si jí ani nikdy nevšímal a bral jí jako zátěž. Byla velmi chtivá a vždy dostala to co chtěla. Stačilo jenom ukázat.
  Jednou ji někdo unesl. Chtěl po jejím otci výkupné a poslal dopis. Jako odpověď jejího otce v dopise stálo jen: "Já mám jen dvě dcery a ty jsou doma. Ta prostřední už dávno umřela." Únosce byl rozzuřený a rozhodl se si na ni vylít vztek. Jediné co měl zrovna po ruce, byl bič. Elysia po dvaceti ranách přestala vnímat počítání únosce. A někdy po třicáté ráně ztratila vědomí.
  Když se trochu probrala slyšela nějaké rány a jak ji někdo odvazuje a bere do náručí.
  Když se pořádně probrala, tak ležela někde na lesní mýtince s dvěma stopama po špičácích. Několik let se toulala sama krajinou, když narazila na tuto školu kde nastoupila jako student

5. vydání

17. července 2012 v 12:59 Školní noviny
Zdravím příznivce této školy...
Dlouho tu nikdo nepsal noviny a také se to tu podepsalo. Málo kdo ví, co se tu děje, jelikož na Chatu se objevujou pouze ti samí lidé, žádní nový... Lidi, mějte trochu starost a nenechávejte to všechno na novinách, přicházíte o mnoho zážitků, smíchu a seznamování se s lidmi.
Pro nové lidi, kteří noviny ještě nečetli, jmenuji se Dia Darkness de Dionýsos, stačí Dia a jsem šéfkou školních novin.

Dnes vám tu popíšu pár novinek, jako je Ples, Dovolená, Zábavný Park a pak pár informací, co se děje na Chatu. Také nezapomeneme na Přivítání Nováčků a Výkec Tvorů.

Školní Ples...
Rozhodlo se, že se Školní Ples bude konat 1. nebo 2. týden na začátku školního roku, kdy budeme všichni na Jamajce. Na hlavní stránce školy můžete najít stánek se Škraboškama - jednoduče řečeno - s Maskama. Na Ples se bez Škrabošky a večerního oblečení nesmí!
Pár tvorů už má šaty a různé věci na ples koupené, ale ostatní vyzíváme, aby si jej začli co nejdříve hledat. Nenechávejte to na psolední chvíli...
Také tu pro vás mám seznam páru, aby jste mohli vědět, kdo je ještě volný.
- Kolin Dienky & Samantha Steawansonová
- Christian Bender & Cassy Churchová
- Drake Sparchs & Dia Darkness de Dionýsos
- Damon & Artemis Royal
- Luke & Silena

Dovolená - Jamajka...
Je to dovolená, která se bude konat na začátku školy... Je to trochu neobviklé, ale originální. Jak už jste si mohli přečíst, hned na začátku, 1. nebo 2. týden budeme mít Ples. Více se zatím neví. Teda aspoň já ne...

Výlet - Zabavný Park...
Jelikož pár lidí říká, že je tu nuda, uskuteční se výlet do Zábavného Parku... Kam, Kdy a jak to bude probíhat nikdo neví...

Chat...
Na Chatu se momentálně hodně řešili šaty, masky, boty,... na ples. Následným tématem byl váš skutečný vzhled, věk,... Zůčastnilo se celkem dost lidí - tvorů.
Následně jsme probírali i bydliště. Bydlí někdo v blýzkosti Chomutova v Ústeckém Kraji? Nebo v blýzkosti Vracova v JihoMoravském Kraji? Máte možnost se s někým z tvorů zde přebývajících setkat! O dalších, kde bydlí, nic nevíme...

Vítání Nováčků...
Žáci:
- Artemis Royal - Karmian
- Silena - Karmian
- Katherina Brown - Firefly
- Ryuuzetsu Uzuraku - Dragon
Profesoři a Personál:
- Damon - Kuchař
- Luke - Kouzlení
- Christine de Diabolus - Dozorce

Výkec Tvorů:
NONE

Šéf-Redaktorka Školních Novin
1. Ročník - Karmian
Dia Darkness de Dionýsos

Ryuuzetsu Uzuraku - Dragon

14. července 2012 v 19:17 | Christian Bender |  Studenti

 • Jméno: Ryuuzetsu Uzuraku
 • Datum narození: 4.10.1996
 • Věk: 15 let
 • Hůlka: - Délka: 10 a 3/4 palce
  - Dřevo: vinná réva
  - Jádro: pero fénixe
 • Rasa: člověk, ale má zvláštní schopnost, a to že si mohu nechat narůst veliká blanitá křídla (vypadají jako dračí), která ji mohou unést, takže umí lítat.
 • Povaha: je přátelská a k přátelům moc milá. Je ochranářská, ale nesnáší, když někdo chrání ji. Když ji někdo uráží, tak jenom většinou pokrčí rameny a nevšímá si toho, ale když někdo nadává jejím blízkým, nejraději by toho dotyčného zabila. Má ráda bojová umění a sama trochu umí Kung Fu. Miluje draky a moc ráda čte. Nesnáší psy a nemá ráda otravný hmyz.
 • Vzhled:Je to středně vysoká, štíhlá dívka, která má tmavě zelené vlasy. Trošičku tmavší pleť a většinou nosí nějaký plášť s kápí, ale v hradě si ho sundavá. Má zářivě zelené oči, ale přes to levé se jí táhne od kořínků vlasů až po bradu veliká jizva, kterou jí udělal jeden zlý čaroděj černou magií, takže nejde vyléčit, ale oko má neporušené.
 • Životopis: Vyrůstala pouze s matkou, protože jí otec zemřel, když měla tři roky. Už od narození se u ní objevily magické schopnosti a matka jí učila jak držet kouzla pod kontrolou. Měla moc ráda bojová umění a spřátelila se s jedním mudlovským dítětem, které jí "učilo" Kung Fu. Už od mala se jí hrozně líbili draci a její sen je, že s nimi bude pracovat. Začala chodit do kouzelnické školy a chce se stát velikou čarodějkou...

Oblečení na ples

12. července 2012 v 22:10 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahojte. Tohle se týká hlavně holek, takže....abychom neměli zamořený chat všemi těmi nesmysly, tak o tajtěch věcech si prosím povídejte tady v komentářích. A dejte sem prosím svůj konečný vzhled, pokudmožno ve zpracování jako to má Artemis nebo Dia. Už se těším na ples a doufám, že na chatu už se nebudu ztrácet.

Obchod se Škraboškami

12. července 2012 v 17:45
http://www.venicemaskedball.co.uk/ekmps/shops/maskedball/images/silver-turquoise-flower-feather-mask-1023-p.jpg


Vítej! Jsem ráda, že jsi přišel/a do mého obchodu. Mám tu široký výběr škrabošek. Chceš zdobenou peřím, perličkami, látkou? Nebo obyčejnou, ale velice propracovanou? Stačí říct a já Vám hned nějakou přinesu. *usměje se na Vás sympatická mladá dáma a čeká na Vaše požadavky*

Barva:
Složitost zdobení:
Pánská nebo Dámská:

Ples

5. července 2012 v 20:47 | Christian Bender |  Školní noviny
Ahoj, napadlo mě, že bychom mohli uspořádat ples až budeme na Jamajce. Pronajali bychom si nějaký pokoj na hotelu a uspořádali bychom tam ples (tím pokopjem myslím nějaký sál, ne hotelový pokoj). Bylo by to někdy na konci prázdnin, tak kdyžtak napište jestli souhlasíte a navrhujte datumy plesu a výletu.