Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.6. vydání

27. července 2012 v 13:46 |  Školní noviny
Ahojte tvorové všeho druhu a věku!
Dovolte abych se představila, protože nejsem ta kterou čekáte, ale její "ďábelské dvojče" Artemis Royal. Proč píšu noviny? No asi proto, že se mi chce a že se nudím, takže dneska budou noviny se mnou.

Jako první tu máme novinku, kterou ví jen ti co byli na chatu. Uniformy! Čí to byl nápad? Napadlo to Diu a já jsem je sestavila a přebarvila, takže snad se Vám líbí a kdo je neviděl, tak se může jít juknout na chat, ale brzy asi přijde článek s nimi pokud budou samozřejmě schváleny naším milovaným panem ředitelem.

Pak tu máme taky jednu aktualitku díky mé maličkosti. Na nádvoří si otevřu obchod s doplňkama, takže si tam hlavně holky budou moc chodit kupovat náramky, náušnice, náhrdelníky, odznáčky a tak dále, abyste si mohli ozdobit uniformy (jestli budou). Řekla bych, že tohle asi ocení holky z Dragonu. (Já tak hlavně vydělám peníze).

Třetí novinka! Výlet do zábavního parku se ruší! Proč? Protože bylo usouděno, že bychom se tam nudili. Jenom bychom psali komentáře pod danou atrakci a nic víc. Navíc by to bylo hodně práce, takže se leda tak dočkáte jediného článku alá dělejte si co chcete.

Pro některé asi jejich spása. Po 14 dnech by měla konečně dojet naše skupinka a s ní i Náš pan ředitel, takže se budou všechny registrace vyřizovat. (ti chytřejší co napsali na chat (2 osoby) jsou už zveřejněny). Bude tu opět živo a ne ta mrtvolná atmosféra, která mi vadí.

Menší problém! Na školu přišla dozorkyně a když se rozjede, tak je ostrá. Už i strhávala body, ale přemluvila jsem ji, takže je to v pohodě. Jen takové menší upozornění, jestli nechcete aby vaše kolej přišla o body, tak neničte školní majetek, nemluvte vulgárně, nebijte své spolužáky, nechoďte v noci za hranice školy a další věci co jsou proti Školnímu řádu (já si srandu nedělám).

Ráda bych připomněla všem co jsem dělala šaty, že pořád čekám na splnění slibu (přece si nemyslíte, že jsem přestala být zlá). Pak dále kdo by chtěl udělat podobný obrázek, tak pořád dělám. (Ale pohla bych si, protože licenční kódy mi nebudou fungovat do nekonečna)

Teď předávám slovo Dii jestli chce něco dodat, dopsat, prostě cokoliv, protože mně už došli všechny nápady. Tak Dio do toho!


1. Ročník - Karmian
Artemis Royal


Dneska toho nemusím psát hodně... Díky Artemis.... No, ale napíšu jednu věc:
Vítám tu srandu! Teda až zítra, nebo až v neděli, podle toho kdy přijde ta skupinka z Chomáče na chat....

Dobře, napíšu trochu více věci... Artemis se zapoměla zmínit, že její Mega Projekt už je hotov... Ano, máme OC na světě ^^

CO dalšího? Už nic, nemam co dodat- =)

Vítání Nováčků...
Žáci:
- Elysia Elorien z Magical


Šéf-Redaktorka Školních Novin
1. Ročník - Karmian
Dia Darkness de Dionýsos
 


Komentáře

1 Cassy Churchová | 29. července 2012 v 17:41 | Reagovat

Ar: Oni jsou nějaký body? A kde najdu to OC?

2 Artemis | 29. července 2012 v 19:55 | Reagovat

[1]: Mínusové

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama