Vítejte na škole Magical, která je pouze pro kouzelníky.
Vkládat reklamy, připomínky nebo jen tak pokecat si můžete zde.7. vydání

9. srpna 2012 v 14:03 | Artemis Royal |  Školní noviny
Zdravím milí tvorečkové! Opět Vám přináším nové vydání školních listů! Máme hodně novinek, takže se do toho pustíme!

Začneme tím nejvíce viditelným. Naše milovaná školička zažila 1. velký update! Co se změnilo? Takže určitě máme novou fasádu za kterou se omlouvám Dii, protože jsem po ní něco chtěla a pak si to udělala po svém, ale mnohokrát jí děkuji za nápad a popisky a za komentáře vděčíme hodnému rámečku z blogu.cz. Potom máme město! Jasně to už to bylo, ale teď tam jsou i nějaké ty krámky a budovy. Potom nám také přibilo pár místností do hradu a nové místa do okolí.

Konečně jsou zveřejněny uniformy, takže připomínky piště k ním, ale počítejte s tím, že se na nich nic měnit nebude. Maximálně se dodělají nějaké doplňky, ale ty si můžete koupit v obchodě. Uniformy byly dělány tak, aby působily elegantně, moderně, pohodlně, ale aby to byly pořád uniformy a já doufám, že se povedlo. Pak tady máme menší návrh pro školního kuchaře Damona, že by se mu udělala také uniforma a nezapomeň, že mlčení je souhlas.

Studentská rada. Ano, tak tohle už nám tu začíná fungovat, ale bohužel máme jen dva členy z 5 a proto prosím Dragon, Magical a Firefly aby si někoho zvolili nebo bude zvolen ředitelem, mnou a Dio.

Prosíme studenty, aby si nedělali srandu z policistů. I když to nejsou inteligentní osoby, co jsou obézní a jsou závislí na koblihách, tak i přes to nám dokážou pěkně zavařit. Takže jim se k nim pěkně vloupete a ukradnete jim veškeré údaje o vraždě. Ty jejich slepičí mozečky na to bez důkazů a její existenci zapomenou. Tak jak zapomněli na Karličku, Jenozéfu a Belzebuba Bezkostné.

Prázdniny se nám závratnou rychlostí blíží ke konci a proto se i blíží datum (které není ještě určeno) našeho odjezdu na Jamajku a školního plesu. Můžete jásat!

Napadl mě menší nápad. Čeho se týká? Týká se teho, že byste mohli mít každý svůj pokoj. Bylo by to hodně práce a řekla bych trochu k ničemu, ale jestli chcete, tak klidně.

Pak tu máme ještě jednu věc na vyřízení. Ti co chodí na chat, tak si jistě všimli otravné a naštvané Míši. Proto se vás ptám. Chcete hrát raději v knihách a nebo v komentářích jako je to teď? Na můj názor se radši neptejte.

Pořád se tady nudíte a nemáte nic na práci? Připravila jsem pro vás hru, takže jestli chcete, tak si ji můžete zahrát. Stačí jen říct a já ji zveřejním. Vyhrává pouze první kdo to má správně. Co je výhra? Cokoliv co si dotyčná osoba řekne, ale nesmí to být nic nezákonného, místo ředitele a další takové podobné věci!

Vítám nové členy! Sice nevím kolik Vás je, ale určitě si pamatuji Anne a Mip-chan. Ostatní nezoufejte, protože si Vás nepamatuji. Vítejte na škole a snad se vám tu bude líbit.

Nu. Doufám, že jsem na nic nezapomněla a se vším jsem vás obeznámila. Přejí příjemný zbytek dne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama